Pomarańczowa butelka Dafi + 2-pak wkładów filtrujących

Nowy produkt

BUTELKA DAFI Z FILTREM + 2-PAK FILTRÓW Z ZAKRĘTKĄ. Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce. Zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

59,00 zł brutto

Więcej informacji

Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce. Zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia.

Butelka filtrująca Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Filtr usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Wykonana jest z przezroczystego, wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Dzięki korzystnym gabarytom i ergonomicznej budowie, możesz mieć ją zawsze przy sobie nie martwiąc się o konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach.

Zestaw zawiera:

  • 1x butelkę
  • 3x filtr do butelki Dafi
  • 2x zakrętkę

Pomarańczowa butelka filtrująca dafi i zestaw filtrów

Pojemność: 0,5 l
Wydajność filtra: 150 l wody miesięcznie

Korzyści z używania pomarańczowej butelki filtrującej Dafi

Nalej wody do butelki filtrującej DafiWłóż filtr do butelki filtrującej DafiCiesz się przefiltrowaną wodą dzięki butelce filtrującej Dafi

UWAGA: Butelki Dafi nie należy myć w zmywarce, nie należy wyparzać, myć wodą o temp. do 50 stopni C.

Butelka filtrująca Dafi jest polskim produktem    Butelka Dafi jest pozbawiona szkodliwego Bisfenolu

Produkty powiązane

29 innych produktów w tej samej kategorii: