Butelki filtrujące

Informacje

Nowe produkty

Butelki filtrujące

Butelki filtrujące do wody kranowej Dafi

Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce. Butelka Dafi zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia.

Butelka filtrująca Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzech...

Butelki filtrujące do wody kranowej Dafi

Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce. Butelka Dafi zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia.

Butelka filtrująca Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Filtr Dafi usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Butelka Dafi wykonana jest z przezroczystego, wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Dzięki korzystnym gabarytom i ergonomicznej budowie butelki filtrującej Dafi, możesz mieć ją zawsze przy sobie nie martwiąc się o konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach.

Więcej

Butelki filtrujące Jest 30 produktów.

Podkategorie

 • Butelki

  Bogata kolorystyka butelek filtrujących Dafi do wody kranowej

  Zalety Butelki filtrującej Dafi:

  OSZCZĘDNOŚĆ

  Zrezygnuj z kupowania wody butelkowanej. Filtruj wodę kranową używając butelki Dafi, a w Twoim portfelu zostanie do 1440 zł rocznie!

  BEZPIECZEŃSTWO

  Butelka filtrująca wykonana jest z tworzywa niezawierającego szkodliwego Bisfenolu A.

  WYGODA

  Idealnie sprawdza się w szkole, pracy, siłowni i każdym innym miejscu, w którym zawsze chcesz mieć przy sobie zdrową i smaczną wodę.

  EKOLOGIA

  Jeden wymienny filtr zastępuje 300 półlitrowych butelek PET, dzięki czemu chronisz środowisko przed odpadami z plastiku.

  SKUTECZNOŚĆ

  Wymienny co miesiąc filtr węglowy usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru, po zostawiając w niej cenne minerały (m.in. wapń i magnez).

  ESTETYKA

  Funkcjonalny kształt sprawia, że idealnie pasuje do każdej dłoni. Butelka filtrująca dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

  Butelka filtrująca dafi fo wody kranowej to same zalety

  1 Filtr Dafi do butelki filtrującej= 300 butelek czystej wody

  PIERWSZE UŻYCIE BUTELKI Z FILTREM DAFI:

  1. Umyj wszystkie elementy butelki (oprócz filtra), używając w tym celu ciepłej wody i płynu do mycia naczyń.

  2. Wypłucz filtr pod bieżącą, zimną wodą (około 30 sekund).

  3. Napełnij butelkę w 2/3 zimną wodą kranową, umieść w środku filtr i zakręć ustnik.

  4. Energicznie wstrząśnij butelką kilka razy. Woda może przybrać szarawy odcień - to naturalne zjawisko. Wylej wodę i przepłucz butelkę.

  5. Napełnij butelkę zimną wodą kranową, zainstaluj filtr oraz ustnik. Mocno naciskając opróżnij całą butelkę przez ustnik. Przepłucz butelkę i powtórz proces.

  6. Napełnij butelkę zimną wodą kranową. Woda nadaje się do spożycia.

  ZALECENIA DOTYCZĄCE EKSPLOATACJI:

  • filtrować wyłącznie zimną wodę wodociągową przeznaczoną do spożycia,
  • wymieniać filtr co cztery tygodnie lub po przefiltrowaniu 150 l wody,
  • zużyć wodę max. 12 godzin od napełnienia butelki,
  • butelkę z filtrem Dafi należy myć regularnie wodą z płynem o temperaturze do 50 stopni celciusza,
  • butelki nie należy myć w zmywarce, ani wyparzać

  Podczas użytkowania w wodzie mogą pojawiać się drobinki węgla. Jest to węgiel pochodzenia naturalnego, a jego drobinki nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia.

 • Wkłady

  Wkłady węglowe do butelek filtrujących Dafi do kranówki

  Unikatowe wymienne co miesiąc filtry węglowe, usuwają z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawiają niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki.

  Jeden filtr węglowy do butelek Dafi zastępuje 300 półlitrowych butelek PET.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów